Menu

Naše služby

Individuální terapie

Každý z nás má své motivace a potřeby pro které chce vstoupit do individuální terapie, pokaždé to však znamená velkou odvahu, protože největší je ten, kdo zná sama sebe.

Růstové skupiny

Někdo chce jít ještě do větší hloubky, avšak ponořit se sám do hloubek duše se mu příliš nechce. Ideálním řešení je účastnit se vybraného cyklu růstové skupiny, aby zjistil(a), že každý z nás má své hloubky, které zkoumá a objevuje. Společně si pak lidé mohou být oporou ve svých hledání.

Arteterapie a artefiletika

Kdo by si nechtěl vyzkoušet skupinovou práci ve skupině, aby zažil pracovní dynamiku s dalšími lidmi, a naučil se poznávat sama sebe pomocí arte?

Biodynamické masáže

Terapeutickou prací s dotekem jsou pak zaměřeny nikoliv (jen) na rozmasírování ztuhlých svalů, ale na celkové energetické přeladění organismu a rozproudění živosti v něm, a v tomto smyslu působí terapeuticky.

Kraniosakrální terapie

Pro mnoho lidí je mimořádně obtížné zažít sama sebe skrze tělo a po té, co zažijí během kranio ošetření úlevu od bolesti, jsou překvapeni moudrosti našeho Zdraví.

Životní mapy

Životní mapy® jsou projektivně diagnostickou metodou pro děti i dospělé. Metodou, která dokáže objevit, analyzovat a popsat skutečné příčiny stavů a situací, ve kterých se dítě nebo dospělý nachází. Je velmi rychlá, přesná. Dává okamžité diagnostické výstupy a zároveň konkrétní kroky k řešení. Je unikátní a komplexní.

Velmi rychle a jednoduše Vám například ukáže souvztažnosti příčin a následků a jejich přenosů v rodině. Umožní Vám procítit skutečný stav věcí, odhalit podvědomé procesy, které omezují náš rozvoj.

Terapie zaměřena na pomoci dětem a jejich rodičům

V životě máme mnoho rolí; jedna z nejdůležitějších a nejobtížnějších je role RODIČ. A tahle role se nám někdy pěkně zají…když vnímáme, že budeme potřebovat pomoci s dětmi i sami sobě, protože máme pocit, že se nám ještě společně nepodařilo překročit bludný kořen a stále opakujeme chyby.

Pokud potřebujete pomoci od bolesti, hledáte řešení v náročné životní situaci, nebo se jen potřebujete zeptat?

Využijte, prosím, náš Kontaktní formulář.